Dramatyczny początek wiosny

Dramatyczny początek wiosny

Wczoraj zgubiliśmy Henia. Wyszliśmy razem z Heniem pierwszy raz w tym sezonie, i od razu przepadł.

Najprawdopodobniej fruwa gdzieś w okolicach McDonalda przy Trasie Toruńskiej, ale dzwoniłam do nich i kapelusza nie widzieli. W H&M mają obecnie podobne, ale nie identyczne.

Przetrząsnęłam stronę H&M w UK i Hiszpanii – czyli wszędzie tam, gdzie jest ktoś, kto mógłby mi ten kapelutek przesłać. Po moim lekko rozpaczliwym wpisie na Facebooku, odezwały się jeszcze nasze czytelniczki z Irlandii i USA, ale tam też już naszego Henia nie sprzedają. Na  Allegro też nic nie znalazłam. W końcu udało mi się ustrzelić jedną jedyną sztukę na OLX (wystawioną może pół godziny wcześniej). Przelew już poszedł, niedługo Henio II powinien być już u nas. Szczęście w nieszczęściu – rozmiar większy niż poprzedni, więc będzie na dłużej  Dziękuję p. Kasiu, jeśli mnie Pani czyta!

Tutaj więcej o tym, dlaczego Henio jest taki ważny: https://trzecipasazer.wordpress.com/2016/05/31/henio/

IMG_0595 (3)

Sytuacja z Heniem zmobilizowała mnie  do tego, żeby jakoś oznakować Kłapoucha. Już parę razy nam się zgubił, na szczęście póki co zawsze udało się go znaleźć (jeden raz nie było go na tyle długo, że zdążyłam przetrząsnąć całą Arkadię w poszukiwaniu dublera, którego zresztą kupiłam. Ewa traktuje go jak każdą inną maskotkę). Do tej pory kombinowałam, jak by tu Kłapouchowi wszyć jakąś metkę z naszymi danymi – nie wiem czemu nie wpadłam na pomysł, który podpowiedziała mi na Facebooku Daria – żeby kupić Kłapouchowi opaskę. Dzisiaj zamówiłam na Allegro dwie – jedną dla Kłapoucha, drugą dla Ewy (może się wreszcie przekona).

A z innych dramatów – alergia mnie dopadła. No wiosna idzie, jak nic:)

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s